Collection: Products
-
Green Bean Soup
Regular price $3.20Regular priceUnit price / per -
High Protein Broccoli Soup
Regular price $3.50Regular priceUnit price / per -
High Protein Chocolate No-Melt Ice Cream (Screamies)
Regular price $5.50Regular priceUnit price / per -
High Protein Mushroom Soup
Regular price $3.50Regular priceUnit price / per -
High Protein Pumpkin Soup
Regular price $3.50Regular priceUnit price / per -
Honey and Lemon Purée
Regular price $3.50Regular priceUnit price / per -
IDDSI Funnel
Regular price $3.00Regular priceUnit price / per -
Kueh Jongkong
Regular price $2.10Regular priceUnit price / per -
Kueh Salat
Regular price $2.10Regular priceUnit price / per -
Mango Lassi
Regular price $3.50Regular priceUnit price / per -
Mee Goreng
Regular price $7.90Regular priceUnit price / per -
Mee Sua Laksa
Regular price $7.90Regular priceUnit price / per -
Minced & Moist Chicken 4 Pieces / Pack
Regular price $12.90Regular priceUnit price / perMinced & Moist Chicken 4 Pieces / Pack
Regular price $12.90Regular priceUnit price / perMinced & Moist Chicken 4 Pieces / Pack
Regular price $12.90Regular priceUnit price / per -
Minced & Moist Fish 4 Pieces / Pack
Regular price $13.50Regular priceUnit price / perMinced & Moist Fish 4 Pieces / Pack
Regular price $13.50Regular priceUnit price / perMinced & Moist Fish 4 Pieces / Pack
Regular price $13.50Regular priceUnit price / per -
Minced & Moist Vegetable 4 Pieces / Pack
Regular price $5.90Regular priceUnit price / perMinced & Moist Vegetable 4 Pieces / Pack
Regular price $5.90Regular priceUnit price / perMinced & Moist Vegetable 4 Pieces / Pack
Regular price $5.90Regular priceUnit price / per -
Nasi Lemak
Regular price $7.90Regular priceUnit price / perNasi Lemak
Regular price $7.90Regular priceUnit price / perNasi Lemak
Regular price $7.90Regular priceUnit price / per -
Sold out
-
Peach and Soursop Purée
Regular price $3.50Regular priceUnit price / per -
Pengat Pisang Soup
Regular price $3.20Regular priceUnit price / per -
Protein-Boost Rice Porridge
Regular price $2.00Regular priceUnit price / perProtein-Boost Rice Porridge
Regular price $2.00Regular priceUnit price / perProtein-Boost Rice Porridge
Regular price $2.00Regular priceUnit price / per